VYJÁDŘENÍ redakční rady k pozastavení činnosti

VYJÁDŘENÍ redakční rady k pozastavení činnosti

Vážení čtenáři,

Redakční rada webových stránek Čí je dítě? se po čtyřech letech jejich provozu rozhodla o pozastavení činnosti k 31.8.2015. Pokud by se v budoucnosti opět objevila příležitost či výzva, jak prostřednictvím tohoto portálu podpořit změny 
v systému péče o ohrožené děti a jejich rodiny, znovu se Vám ozveme. Všem stávajícím i nově vzniklým subjektům, které se angažují v zájmu ochrany práv dítěte, v zajmu vyšší podpory ohrožených rodin, v rozvoji a podpoře pěstounské péče, jakož i v zajmu zvyšování kvality poskytování péče ústavní, přejeme mnoho úspěchů.

Vám, našim uživatelům, děkujeme za dlouhodobou přízeň.

Za redakční radu Čí je dítě?
Mgr. Petr Najman/koordinátor

Na závěr doporučuje k přečtení rozhovor s Mgr. Kateřinou Šlesingerovou z Ministerstva práce a sociálních věcí

Dosavadní činnost portálu Čí je dítě? uzavíráme rozhovorem s ředitelkou odboru ochrany práv dětí Ministerstva práce a sociálních věcí, Mgr. Kateřinou Šlesingerovou, která v něm například shrnuje, na čem resort v současné době pracuje a jaké má priority pro následující roky v oblasti sociálně-právní ochrany dětí.

Diskutujte k tématu

Copyright © 2011 Vhled. o.s. Všechna práva vyhrazena. Jakékoli převzetí obsahu tohoto webu je možné jen se souhlasem jeho provozovatele.