Kdo a proč > Kdo >

KDO JSME?

Projekt Čí je dítě? realizuje skupina nezávislých odborníků (tzv.redakční rada) volně sdružených ke spolupráci  pod  záštitou o.s. Vhled – Centrum SÁMOVKA, které projekt současně financuje.

Společnou motivací ke spolupráci na projektu jsou jednak dlouholeté zkušenosti z přímé práce s ohroženými dětmi a mládeží, zejména dětmi vyrůstajícími mimo vlastní rodinu a jinými klienty sociálně-právní ochrany dětí, a také potřeba podpory reformy systému práce s ohroženými dětmi a rodinami.

Práce skupiny je v úvodní fázi projektu zaměřena především na přípravu podkladů pro webové stránky www.cijedite.cz, výběr témat k diskuzi, podíl na diskuzi a přípravu informačních sekcí uvedeného webu.

Na projektu se dále podílejí externí odborníci, kteří jsou oslovováni ke zpracování tematických textů nebo jejich oponentur. Všichni jsou vybíráni s ohledem na své praktické zkušenosti v práci s ohroženými dětmi a mládeží.

Současná redakční rada:

Klára Laurenčíková
speciální pedagožka
Odbor sociálních věci na UMP Praha 2, poradce
Pedagogická fakulta UK, pedagog

Alena Svobodová
sociální pracovnice, Lumos

Jakub Vávra
vedoucí VLO Přestavlky
DDŠ Chrudim

Petr Najman
právník se zaměřením na sociálně - právní ochranu dětí
koordinátor projektu

Denisa Grgurinovičová - od 1. dubna 2012
pedagogický pracovník s dlouholetou praxí v Jedličkově ústavu a školách

za donátora:
Dana Malá
vedoucí Centra Sámovka , Vhled o.s.

Kontakt na redakční radu:

Redakční radu můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu: redakce@cijedite.czKristýna Jůzová Kotalová - členka rady do 31.3.2012

Petr Bittner - člen rady do 31.12.2011

Copyright © 2011 Vhled. o.s. Všechna práva vyhrazena. Jakékoli převzetí obsahu tohoto webu je možné jen se souhlasem jeho provozovatele.